Яношівський заклад дошкільної освіти "Білочка" Берегівської міської ради Закарпатської області

Наші досягнення

У квітні-травні 2013 року у Берегівському  районі проведено І етап фестивалю Метою проведення творчого заходу є виявлення дитячих талантів та стимулювання інтересу дітей дошкільного віку до творчого розвитку,  в якому прийняли учасники від 18 дошкільних навчальних закладів.   Районний етап фестивалю організований та проведений згідно з розробленим Положенням.
           Фестиваль проходив у базових ДНЗ у формі колективних та аматорських творчих виступів за номінаціями: у музичній діяльності «Маленький співак», «Маленький танцюрист», у літературній діяльності «Маленький декламатор», у зображувальній діяльності «Маленький художник».
                    Програма фестивалю була різноманітною: вихованці дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, читали вірші, виконували пісні і танцювальні номери та малювали.

Переможці одержали  пропозиції щодо участі у ІІ відбірковому (обласному) етапі Фестивалю, це танцювальний гурт «Модерн»,  Яношівський ДНЗ та  Кіраль Патрік Іштванович,  вихованець Гатянського ДНЗ.
                  1 червня 2013 року  м. Ужгород гостинно зустрів учасників ІІ відбіркового туру обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір'я талановитих дошкільнят» де відбувся гала-концерт у Палаці дітей та юнацтва.
До Ужгорода з’їхалися найталановитіші дошкільнята з усіх міст та районів Закарпаття, щоб показати свої вміння малювати, танцювати, співати та грати на різноманітних інструментах.
                Учасники фестивалю з Берегівщини в номінаціях «Літературна творчість»,  Хореографія»  демонстрували свої таланти на сцені. Діти  декламували , танцювали, маленькі зірочки, які підкорили всіх своїми неперевершеними виступами. Це, Кіраль Патрік, вихованець Гатянського ДНЗ  (Завідувачка Барна Є.Т., вихователь Біров К.А.) та   танцювальний гурт «Модерн»,  Яношівський ДНЗ із танцем «Рок-н-рол». (завідувачка Дудаш О.В., вихователь Орос М.І, муз керівник Чегор В.Ч.)
                Учасники отримали грамоти та подарунки від організаторів Фестивалю - гурт «Модерн» - цифровий фотоапарат.
Від свята залишилися яскраві враження, позитивні емоції, захоплення від дитячих талантів.
               Фестиваль продемонстрував високий  потенціал  виконавської майстерності,  творчий  неординарний  підхід до    виконання     музичних композицій,  виявив музичні та акторські  здібності  дітей, розкрив секрети педагогічної майстерності.